Weekprogramma

Voor wedstrijden graag afschrijven bij je coach én het wedstrijdsecretariaat (via de mail: wedstrijdsecretariaat [at] kvrigtersbleek.nl)
Vervoer (jeugd: zie schema) dient per team onderling te worden geregeld.
Reiskostenvergoeding aanvragen via wedstrijdsecretariaat [at] kvrigtersbleek.nl

Wedstrijdprogramma dinsdag 11 december

AKC (Al) A1 - Rigtersbleek/Cottus A1
Amber, Anouk, Elke, Lisa, Lola
Arjen, Mart, Mick, Patrick
Leider(s): Ronnie
Auto’s: Lola, Amber, Lisa

Aanvang: 19.30 uur
Vertrek: 18.00 uur
Sluiskade
Almelo

Wedstrijdprogramma zaterdag 15 december

Rigtersbleek/Cottus 1 - Synergo 1
Selectie 1
Coach: Patrick

Aanvang: 20.15 uur
Pathmoshal


Rigtersbleek/Cottus 2 - Dindoa 3
Selectie 2
Coach: Martijn

Aanvang: 18.45 uur
Pathmoshal


Rigtersbleek/Cottus 3 - Juventa 3
Carlijn, Debbie, Inge, Lucinda, Nikki, Ràchel, Sieuwke
Christian, Frank, Jaco, Jim, Jordy, Mattijs, Ron, Stan, Wim

Aanvang: 17.30 uur
Pathmoshal


Rigtersbleek/Cottus A1 - HKC (He) A1
Amber, Anouk, Elke, Lisa, Lola
Arjen, Mart, Mick, Patrick
Leider(s): Ronnie

Aanvang: 16.15 uur
Aanwezig: 15.15 uur
Pathmoshal


Rigtersbleek/Cottus B1 - Juventa B3
Annemarie, Celine, Eline, Jenna, Kirsten, Linda
Merle, Mika, Renske, Romy, Veronique
Leider(s): Tess, Marian
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 13.00 uur
Aanwezig: 12.30 uur
Deppenbroekhal


Rigtersbleek/Cottus C1 - De Wâlden C1
Juliët, Lian, Mardi, Roos, Samira
Bjarne, Bram, Lucas, Simon
Leider(s): Leo, Anouk

Aanvang: 12.00 uur
Aanwezig: 11.30 uur
Deppenbroekhal


Rigtersbleek/Cottus D2 - Juventa D2
Emma, Kim, Lieke, Sofia
Gijs, Joes, Senn, Thijmen
Leider(s): Herman, Lisa
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 11.00 uur
Aanwezig: 10.30 uur
Deppenbroekhal


Rigtersbleek/Cottus D3 - Elko D2
Angelika, Desi
Errando, Jorim, Niek, Sami
Leider(s): Marja
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Deppenbroekhal


Rigtersbleek/Cottus E1 - DOS-WK E3
Fiene, Julia, Madelon, Roos, Daan
Leider(s): Patrick, Carlijn
Scheidsrechter: Wilma Spelberg

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Deppenbroekhal


Wedstrijdprogramma zondag 16 december

Rigtersbleek/Cottus 4 - Duko 3
Anneke, Hanneke, Ineke, Linda, Marja, Sandra
André, Leo, René, Robert, Ronnie
Coach: Rita
Scheidsrechter: Herman Baltink

Aanvang: 16.50 uur
Deppenbroekhal